Velký plyšový medvěd Mirek 90 cm
Kód: 152854
Jsme jako blesk
expedujeme týž pracovní den

Malý dárek zdarma
ke každé objednávce

Šetrně k přírodě
poctivě k vám

Dopravu platíme my
při objednávce nad 999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Krásný plyšový medvěd nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Plyšový medvěd o velikosti 90 cm je vyroben z heboučké plyše. Ideální dárek pro jakoukoliv příležitost! Součástí je papírová visačka ve tvaru srdíčka, na kterou můžete napsat věnování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velcí medvědi |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8590687152854 |
| Kategorie velikosti: | nad 40 cm |
| Věk: | od 0 let |
| Velikost: | 90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | RAPPA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Za Humny 1082/1b 725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@rappa.cz |
