Velký plyšový medvěd Láďa 78 cm
Kód: 241855
Jsme jako blesk
expedujeme týž pracovní den

Malý dárek zdarma
ke každé objednávce

Šetrně k přírodě
poctivě k vám

Dopravu platíme my
při objednávce nad 999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Plyšový medvěd by rozhodně neměl chybět v žádném dětském pokojíčku! Medvěd ve velikosti 78 cm je vyroben z kvalitní heboučké plyše, má kapučínovou barvu a krk mu zdobí krémově bílá saténová mašle. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké! Součástí je papírová visačka ve tvaru srdíčka, na kterou můžete napsat věnování. Vhodné pro děti od 0 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velcí medvědi |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590687241855 |
| Kategorie velikosti: | nad 40 cm |
| Věk: | od 0 let |
| Velikost: | 78 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | RAPPA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Za Humny 1082/1b 725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@rappa.cz |
