Velký plyšový jednorožec Funkie 85 cm
Kód: 188815
Jsme jako blesk
expedujeme týž pracovní den

Malý dárek zdarma
ke každé objednávce

Šetrně k přírodě
poctivě k vám

Dopravu platíme my
při objednávce nad 999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Nádherný bílý plyšový jednorožec Funkie ve velikosti 85 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké! Vhodné pro děti od 0 let.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýtičtí tvorové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8590687188815 |
| Kategorie velikosti: | nad 40 cm |
| Věk: | od 0 let |
| Velikost: | 85 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | RAPPA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Za Humny 1082/1b 725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@rappa.cz |
