Plyšový dinosaurus T-Rex 26 cm
Kód: 999138
Jsme jako blesk
expedujeme týž pracovní den

Malý dárek zdarma
ke každé objednávce

Šetrně k přírodě
poctivě k vám

Dopravu platíme my
při objednávce nad 999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Krásný plyšový dinosaurus tyranosaurus T-Rex. Je vyroben z kvalitní plyše a jeho velikost je cca 26 cm. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké! Co to vlastně ECO-FRIENDLY znamená? Výplň plyšové hračky je vyrobena z recyklovaných PET lahví. Tento materiál je zcela bezpečný, na omak nerozeznatelný od standartní výplně a plně atestovaný pro bezpečnost i těch nejmenších. Rozhodli jsme se jít zelenou cestou co nejméně zatěžující životní prostředí- cestou ECO-FRIENDLY.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýtičtí tvorové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590687999138 |
| Kategorie velikosti: | 26-30 cm |
| Věk: | od 0 let |
| Velikost: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | RAPPA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Za Humny 1082/1b 725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@rappa.cz |
