Plyšový pes kokršpaněl 28 cm
Kód: 844049
Jsme jako blesk
expedujeme týž pracovní den

Malý dárek zdarma
ke každé objednávce

Šetrně k přírodě
poctivě k vám

Dopravu platíme my
při objednávce nad 999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozkošný plyšový kokršpaněl nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Pejsek o velikosti 28 cm je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek! Plyšový kokršpaněl je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psí kamarádi |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590687844049 |
| Kategorie velikosti: | 26-30 cm |
| Věk: | od 0 let |
| Velikost: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | RAPPA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Za Humny 1082/1b 725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@rappa.cz |
