Plyšový medvěd hnědý 25 cm
Kód: 241169
Jsme jako blesk
expedujeme týž pracovní den

Malý dárek zdarma
ke každé objednávce

Šetrně k přírodě
poctivě k vám

Dopravu platíme my
při objednávce nad 999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Přineste si domů kousek přírody s naším úžasným plyšovým medvědem. Tento roztomilý a měkoučký společník, vyrobený z kvalitních materiálů, je ideálním dárkem pro děti i dospělé, kteří si chtějí přiblížit tohoto majestátního silného tvora přírody. Potěší nejen svým vzhledem, ale i jemností materiálu, který je příjemný na mazlení. Ať už hledáte hračku, která podněcuje fantazii, nebo stylový doplněk do vašeho domova, náš plyšový medvěd hnědý je skvělou volbou pro každou příležitost!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Medvědí síla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 8590687241169 |
| Kategorie velikosti: | 21-25 cm |
| Věk: | od 0 let |
| Velikost: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | RAPPA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Za Humny 1082/1b 725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@rappa.cz |
