Plyšová ovce 23 cm
Kód: 211643
Jsme jako blesk
expedujeme týž pracovní den

Malý dárek zdarma
ke každé objednávce

Šetrně k přírodě
poctivě k vám

Dopravu platíme my
při objednávce nad 999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Plyšová ovce o velikosti 23 cm je ručně ušitá z vysoce kvalitní, jemné plyše, a díky tomu vypadá jako živá. Pro svou roztomilost se stává vítaným společníkem nejen do každého dětského pokojíčku. Je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Rozhodli jsme se jít zelenou cestou co nejméně zatěžující životní prostředí - cestou ECO-FRIENDLY. Co to vlastně ECO-FRIENDLY znamená? Výplň plyšové hračky je vyrobena z recyklovaných PET lahví. Tento materiál je zcela bezpečný, na omak nerozeznatelný od standardní výplně a plně atestovaný pro bezpečnost i těch nejmenších.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamarádi ze statku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590687211643 |
| Kategorie velikosti: | 21-25 cm |
| Věk: | od 0 let |
| Velikost: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | RAPPA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Za Humny 1082/1b 725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@rappa.cz |
